Oleje, mazadla, brynýrVýrobce Obrázek zboží Cena Název zboží Kód
F.W.KLEVER BALLISTOL Balsin olej na pažby 50 ml tmavý

Kontaktujte nás

BALLISTOL Balsin olej na pažby 50 ml tmavý

BALLISTOL BALSIN dodá starým a zašlým pažbám opět hedvábně matný lesk Regeneruje léta, zvýrazňuje je a zlepšuje kvalitu dřeva. Chrání dřevo proti dalšímu rozkladu.
BALSIN50
Ballistol BALLISTOL sprej 100 ml

Kontaktujte nás

BALLISTOL sprej 100 ml

Dočasně nedostupný Univerzální olej BALLISTOL - 100 ml. Jedná se o jeden z nejlepších všeobecně použitelných olejů s vynikajícími ochrannými a konzervačními účinky. Ballistol čistí, ošetřuje a konzervuje ! Ballistol obsahuje čisté přírodní produkty nebo látky, které nazatěžují životní prostředí. Nejsou použity žádné FCKW, PCB, dioxiny a chlorované...
BALL100
F.W.KLEVER BALLISTOL sprej 50 ml

Kontaktujte nás

BALLISTOL sprej 50 ml

Univerzální olej BALLISTOL - 50 ml. Jedná se o jeden z nejlepších všeobecně použitelných olejů s vynikajícími ochrannými a konzervačními účinky. Ballistol čistí, ošetřuje a konzervuje ! Ballistol obsahuje čisté přírodní produkty nebo látky, které nazatěžují životní prostředí. Nejsou použity žádné FCKW, PCB, dioxiny a chlorované uhlovodíky.
BALS50
Excalibur Brynýr Excalibur 18ml černění na zbraně

Kontaktujte nás

Brynýr Excalibur 18ml černění na zbraně

Černění (brynýr) Excalibur . Jedná se o chemický prostředek, určený pro rychlé načernění kovových povrchů. Je vhodný na provádění drobných oprav.  
BREX
Excalibur Brynýr Excalibur 50ml černění na zbraně

Kontaktujte nás

Brynýr Excalibur 50ml černění na zbraně

Černění (brynýr) Excalibur . Jedná se o chemický prostředek, určený pro rychlé načernění kovových povrchů. Je vhodný na provádění drobných oprav.
BEX50
Tetra Gun Černění na zbraně Tetra Gun Liquid Blue 2,7oz 77g

Kontaktujte nás

Černění na zbraně Tetra Gun Liquid Blue 2,7oz 77g

Dostupnost na TEL:603487578 Černění na zbraně Tetra Gun Liquid Blue 2,7oz 77g je studené černění vhodné jak pro drobné opravy kovu tak i pro celkové přečernění. Díky novému složení došlo ke zlepšení kvality vytvářené vrstvy a snížil se aplikační čas. Černění je vynikajíci pro odřeniny a dílčí úpravy, velmi snadno se používá a vytváří kompaktní odstín.
TGL77
CZ CZ olej Gun Remedy, sprej 150ml

Kontaktujte nás

CZ olej Gun Remedy, sprej 150ml

Exkluzivně vyvinuto pro zbraně, testováno a doporučeno profesionály: - skvěle odstraňuje pozůstatky výstřelových spalin, zbytky kovů v hlavních a stará maziva - výborně vzlíná - prostředek se dostane do všech součástí zbraně - zaručuje spolehlivý chod zbraně a prodlužuje její životnost - dlouhodobě chrání proti korozi, není potřeba zbraň dodatečně...
REMEDY
F.W.KLEVER Gun Tec- olej na zbraně 50 ml

Kontaktujte nás

Gun Tec- olej na zbraně 50 ml

Gun Tec - speciální olej pro trvalou údržbu zbraní. Zaručuje dlouhodobou funkčnost všech druhů krátkých i dlouhých zbraní. Je též vhodný pro ošetřování zbraní na černý prach a historických zbraní. Jemně ale účinně odstraňuje usazeniny po hoření prachu a jiné nečistoty. Chrání proti korozi a oxidaci, potlačuje vlhkost a je schopný vyplnit mikroskopické...
GT-50
KONKOR 101 200 ml

Kontaktujte nás

KONKOR 101 200 ml

Konzervační olej KONKOR 101 - 200 ml. Jedná se o všeobecně použitelný olej s dobrými ochrannými a konzervačními účinky. Balen jako rozprašovač v tlakové nádobě.
K200
KONKOR 101 300 ml

Kontaktujte nás

KONKOR 101 300 ml

Konzervační olej KONKOR 101 - 300 ml. Jedná se o všeobecně použitelný olej s dobrými ochrannými a konzervačními účinky. Balen jako rozprašovač v tlakové nádobě.
K300

Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer