Lovecké potřeby

Rádi se ve volném čase věnujete lovu? V našem e-shopu jsou pro vás připraveny praktické lovecké potřeby, bez kterých se rozhodně neobejdete. Bohatý sortiment zahrnuje řemeny ke zbraním, pouzdra na zbraně, nábojové pásy, brašny na náboje a lovecké brašny, botky na pažbu, sedací a vycházkové hole, vábničky, batohy a další zajímavé lovecké potřeby.

Lovecké potřeby v našem internetovém obchodě jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Lovecké potřeby jsou odolné s dlouhou životností. Navíc vám je nabízíme za bezkonkurenční ceny. Bez loveckých potřeb se neobejde žádný správný myslivec, ani ten kdo loví jen tak pro zábavu. Některé z loveckých potřeb by měly být nezbytnou součástí vaší výbavy. Jiné jsou praktickým doplňkem, který vám zpříjemní chvilky na lovu.

Nabízíme lovecké potřeby, které doplňují lovecké zbraně. Do této skupiny patří například řemeny, nábojové pásy a pouzdra nebo botky na pažbu. Řemeny ke zbraním jsou podšity gumou nebo filcem a jsou dostupné v šířce 2,5 až 4 cm. Najdete u nás levnější jednoduché i dražší zdobené řemeny ke zbraním. Nábojové pásy jsou k dostání pro brokové a kulobrokové náboje a jsou vyrobeny z kvalitního textilu. Mezi další lovecké potřeby patří oblíbené a často vyhledávané vábničky. Kvalitně zpracovanou vábničkou přilákáte divokou kachnu i srnu nebo zajíce. Naše vábničky jsou nejčastěji vyráběny ze dřeva, ty srnčí z parohu.

Mezi lovecké potřeby můžeme zařadit i vycházkové a sedací hole, které přijdou vhod ve chvíli, kdy vám dojdou síly. Můžete si po cestě odpočinou nebo sedací hůl využít až v místě lovu.  Z našich dalších loveckých potřeb vás určitě zaujmou i kvalitní pouzdra na čištění brokových zbraní nebo přepravní ochranná pouzdra na lovecké zbraně.Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer