Airsoft

Nabízíme airsoft zbraně, střelivo a další důležité příslušenství. Airsoft zbraně, které nabízí náš shop jsou určeny pro zkušené hráče airsoftu i pro úplné začátečníky. Airsoftové zbraně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou k dostání v několika modelech za různé ceny. Vyrábí se v mnoha velikostech. Airsoftovou zbraň si vybírejte s ohledem na prostor, ve kterém airsoft hrajete. Pokud hrajete na velkém prostranství, můžete zvolit větší zbraň. Do uzavřených prostorů se hodí spíše airsoftové zbraně menších rozměrů.

Airsoft zbraně jsou podobné zbraním na paintball. Místo barvy jsou ale naplněny plastovými  kuličkami 6mm. U airsoftu se tak rozhodně neušpiníte, zato zásah z airsoftové zbraně může docela dost bolet. Proto je velmi důležité mít speciální oblečení. V našem obchodě můžete vybírat z praktických airsoftových masek, které poskytnou dokonalou ochranu při hře airsoft. Nezapomínejte ani na odolné oblečení, můžete použít i chrániče. Airsoft je adrenalinový sport, který budí pozornost především u kluků. Airsoft simuluje přestřelky z filmů nebo z reality. Jakmile si ho jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít přestat.

Dělení Airsoft zbraní

Airsoftové zbraně se dělí na manuální, plynové a elektrické. Manuální airsoft zbraně je nutné ručně natahovat při každém výstřelu. Jejich ovládání je sice jednoduché, ale frekvence střelby je díky manuálu pomalejší. Plynové airsoftové zbraně se nabíjí za pomoci stlačeného plynu. Střelba z plynové zbraně je více realistická než z manuální zbraně. Posledním typem jsou elektrické airsoftové zbraně, které používají při nabíjení akumulátor. Patří mezi špičku na trhu s airsoftovými zbraněmi.

Střelivo do airsoftových zbraních nabízíme o různé velikosti-gramáže-kuliček-6mm a balení. Rozlišuje se podle typu airsoftové zbraně. Můžete ho zakoupit buď v pytlíku, nebo přímo v lahvi s násypkou. Vyberte si vybavení na airsoft, které nabízí náš shopCopyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer