Cvičné střelivo
Výrobce Obrázek zboží Cena Název zboží Kód
ITAL Náboj cvičný .45ACP kovový 60 Kč

Vložit:

Náboj cvičný .45ACP kovový

Náboj cvičný ráže .45ACP pro kulové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z aluminia.  
CN45
ITAL Náboj cvičný .45ACP plastový 60 Kč

Vložit:

Náboj cvičný .45ACP plastový

Náboj cvičný ráže .45ACP pro kulové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z plastu.  
45ACP
ITAL Náboj cvičný 12 kovový 89 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 12 kovový

Náboj cvičný ráže 12 pro brokové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z aluminia.  
NC12
ITAL Náboj cvičný 12 plast 65 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 12 plast

Náboj cvičný ráže 12 pro brokové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z plastu.
NVP12
ITAL Náboj cvičný 16 kovový 86 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 16 kovový

Náboj cvičný ráže 16 pro brokové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z aluminia.  
NC16K
ITAL Náboj cvičný 16 plast 60 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 16 plast

Náboj cvičný ráže 16 pro brokové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z plastu
NC16P
ITAL Náboj cvičný 20 kovový 88 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 20 kovový

Náboj cvičný ráže 20 pro brokové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z aluminia.  
NC20K
ITAL Náboj cvičný 20 plast 60 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 20 plast

Náboj cvičný ráže 20 pro brokové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z plastu.  
NC20P
ITAL Náboj cvičný 22 LR kov 15 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 22 LR kov

Náboj cvičný ráže 22 LR pro kulové zbraně.   Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z hliníku
22K
ITAL Náboj cvičný 22 LR plastový 9 Kč

Vložit:

Náboj cvičný 22 LR plastový

Náboj cvičný ráže 22 LR pro kulové zbraně.   Odpružený mosazný díl v zápalkové části umožňuje spuštění bicího mechanizmu bez poškození úderníku. Vhodné pro trénink střelby tzv. " na sucho". Vyrobeno z plastu
NC22P


Nové zboží pro měsíc srpen


Copyright © 2022 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer