ValiantVýrobce Obrázek zboží Cena Název zboží Kód
Valiant Čistící šňůra Boresnake Valiant cal.4,5mm

Kontaktujte nás

Čistící šňůra Boresnake Valiant cal.4,5mm

Boresnake Valiant Pomůcka pro snadné čištění hlavní kalibru 4,5mm, díky čistící šňůře  BoreSnake Valiant rychle a snadno odstraníte nánosy olova a nečistot z hlavní zbraní.
BOR4,5
Valiant Čistící šňůra Boresnake Valiant cal.5,5mm

Kontaktujte nás

Čistící šňůra Boresnake Valiant cal.5,5mm

Boresnake Valiant Pomůcka pro snadné čištění hlavní kalibru 5,5mm, díky čistící šňůře BoreSnake Valiant rychle a snadno odstraníte nánosy olova a nečistot z hlavní zbraní.
BOR5,5
Valiant EXTREM POWER CR sprej 40 ml

Kontaktujte nás

EXTREM POWER CR sprej 40 ml

Prodej od 18-ti let ! EXTREM POWER představuje zcela novou kategorii obranných sprejů, která nemá v současné době na trhu s obrannými spreji obdoby.  Nejúčinnější obranný pepřový sprej s obsahem syntetické CR látky (dibenz /b,f/-1,4-oxazepin). CR je asi 10x účinnější látka než obsahují spreje s 10% koncentrací OC (pepřové spreje) Sprej má inovovanou hlavici s...
EXPOW40
Valiant Hroty lovecké Valiant Airmax Extreme 3ks

Kontaktujte nás

Hroty lovecké Valiant Airmax Extreme 3ks

Rozevírací lovecké hrot y Valiant Airmax Extreme s hmotností 100 grains. Vhodné pro šípy s vyměnitelným hrot em, pro kuše i luky.Špička hrot u opatřena břitem.Po nárazu se čepele roztáhnou až na 2,3". Valiant Airmax Extreme jsou hrot y s masivním ranivým účinkem.Cena za balení - 3ks hrot u Valiant Airmax Extreme.
VAE3
Valiant Hroty lovecké Valiant Assassin's 3ks

Kontaktujte nás

Hroty lovecké Valiant Assassin's 3ks

Lovecké pevné hrot y Valiant Assassin's. Hmotnost 100 grains. Vhodné pro šípy s vyměnitelným hrot em jak pro kuše tak luky. Cena za balení - 3ks hrot ů Valiant Assassin's.
ASSVAL3
Valiant Hroty lovecké Valiant Biohazard 5ks

Kontaktujte nás

Hroty lovecké Valiant Biohazard 5ks

Lovecké hrot y Valiant Biohazard 100 grains. Vhodné pro šípy s vyměnitelným hrot em pro kuše i luky. Cena za balení - 5ks hrot ů Valiant Biohazard.
BIOHAZ5
Valiant Hroty lovecké Valiant HammerHead 3ks

Kontaktujte nás

Hroty lovecké Valiant HammerHead 3ks

Lovecké hrot y Valiant HammerHead 125 g, vhodné pro šípy s vyměnitelným hrot em pro kuše i luky. Velmi pevné hrot y z jednoho kusu. Hrot y Valiant HammerHead díky své pevnosti a trojici ostře broušených čepelí vynikají v průchodnosti a masivním poškození cíle. Cena za balení - 3ks hrot ů Valiant HammerHead.
HAMHEAD3
Valiant Hroty lovecké Valiant Hornet JAD 5ks

Kontaktujte nás

Hroty lovecké Valiant Hornet JAD 5ks

Lovecké rozevírací hrot y Valiant Hornet JAD 100 grains. Vhodné pro šípy s vyměnitelným hrot em pro kuše i luky. Balení: 5ks.
VHJAD5
Valiant Hroty lovecké Valiant Hypodermic Axe 5ks

Kontaktujte nás

Hroty lovecké Valiant Hypodermic Axe 5ks

Rozevírací lovecké hrot y Valiant Hypodermic Axe s hmotností 100 grains. Vhodné pro šípy s vyměnitelným hrot em, pro kuše i luky. Špička hrot u opatřena břitem.Po nárazu se čepele roztáhnou až na 2".Valiant Hypodermic Axe jsou hrot y s masivním ranivým účinkem.Cena za balení - 5ks hrot u Valiant Hypodermic Axe.
VHA5
Valiant Kolimátor Valiant Micro PointSight Red Dot

Kontaktujte nás

Kolimátor Valiant Micro PointSight Red Dot

Kolimátor Valiant Micro PointSight Red Dot Kolimátor slouží jako taktický zaměřovač pro rychlé zaměření cíle. Model Valiant Micro je nejmenší kolimátor na trhu. Kolimátor má zaměřovací bod ve tvaru tečky červené barvy. Intenzita podsvětlení bodu je ve dvou sílách s červenou barvou. Bod je možno nastavovat horizontálně i vertikálně, pomocí imbus. Napájení...
VALKMICRO

Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer