Kuše pistolová Beast Hunter COBRA Aluminium 80lbs

Cobra AL má oproti standardnímu modelu Cobra kovové tělo a vodící lišty natahovače tětivy.

 Pistolové kuše jsou vhodné pro rekreační střelbu na terč ve vzdálenosti 10 - 15 m. Pozor nejde o hračku!

Lučiště pistolové kuše Cobra vyrobené ze sklolaminátu s napínací silou 80 LB dokáže předat šípu počáteční rychlost až 160 FPS.

Natažení pistolové kuše Cobra se provádí za pomocí páky. Tento systém má vlastní označení Cobra System. Kuši uchopíte za výčnělek v přední části a za pomocí současného pohybu páky v zadní části k sobě dojde k natažení tětivy díky táhlům do zajišťovacího spoušťového mechanismu. Páku po natažení vrátíte zpět do původní polohy a následně vložíte šíp. Tímto je kuše připravená k výstřelu. Pákový systém nátahu kuše vyžaduje méně síly pro natažení tětivy.

Předepsané šipky pro tento model kuše mají délku 6,5". Vzhledem k síle lučiště doporučujeme kovové šipky s touto délkou.

Kuše Cobra AL4 je vybavena pevnou muškou a stavitelným hledím výškově i stranově.

Jištění na zbrani, kterou pistolová kuše jistě je, je to nejdůležitější. Tzv. pojistku zajišťuje přepínač za záchytem tětivy. V zadní poloze zajistí spoušť a není tak možné vystřelit. Pokud přepínač posunete vpřed kuši odjistíte.

Parametry kuší Beast Hunter Cobra Aluminium AL4 jsou: délka 508 mm, šířka 420 mm, hmotnost 600 g.

V balení pistolové kuše Cobra Aluminium najdete také vhodné šipky pro střelbu. Další příslušenství pro provoz a údržbu kuše najdete pod tímto popisem v sekci doplňkového zboží.

!!!POZOR KUŠÍ SE NESMÍ STŘÍLET NAPRÁZDNO!!!

Prodej od 18-ti let!


  • Kód: COBRAAL80
  • Výrobce: BEAST HUNTER


Tento produkt byl přidán dne 17.09.2020.

Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer