Ekol MAJOR černá cal.9mm P.A. KAT C-1


Zbraň kategorie c-1

POZOR: Toto zboží patří mezi zbraně kategorie C-I ve smyslu zákona č. 119/2002 Sb. a nelze jej tedy zasílat poštou. Je možný pouze osobní odběr na naší prodejně. Upozorňujeme, že nabytí zbraně je do deseti pracovních dnů nutné ohlásit na příslušném útvaru Policie ČR.


Poloautomatická zbraň tureckého výrobce EKOL VOLTRAN.

Plynovka Ekol Major je vyrobena ze slitiny kovu a je vybavena pojistkou pro zajištění zbraně.Střenky zbraně jsou vyrobeny z odolného plastu.V přední části hlavně je umístěn závit, na který lze našroubovat nástavec pro světlice.

Plynovky Major mají Single Action systém střelby.Plynovky Ekol Major jsou vyrobeny jako repliky známých zbraní Walther PP.

 Ekol Major je malá a lehká zbraň vhodná ke každodennímu skrytému nošení.Hledáte li plynové pistole pro ženy Ekol Major je ta správná volba, do kapsy i kabelky.Kapacita zásobníku této plynové pistole je 7 nábojů ráže 9mm plus jeden náboj do komory.

Pistoli Major můžete naplnit až osmi obrannými náboji, které účinně a aktivně pomůžou v případě Vaší osobní obrany.Ekol Major se vyznačuje kvalitním dílenským zpracováním a dlouhou životností.

Obsah balení

Ekol Major, zásobník,nástavec na pyrotechniku,návod se záručním listem

Prodej od 18-ti let!


  • Kód: EKMAJB
  • Výrobce: Ekol


Tento produkt byl přidán dne 04.05.2016.

Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer