CHRONY

Air Chrono MK3 je zařízením pro testování výkonu střely. Model Air Chrony MK3 je momentálně nejspolehlivějším a nejpřesnějším měřidlem. V této sekci najdete i příslušenství, které vám usnadní přenos a samotné měření tímto měřidle.


Výrobce Obrázek zboží Cena Název zboží Kód
AIR CHRONY Air Chrony MK3

Kontaktujte nás

Air Chrony MK3

Air Chrony MK3 je nejnovějším a nejmodernějším chronografem z řady spolehlivých zařízení Air Chrony. Střelecký chronograf Air Chrony MK3 je moderním elektronickým zařízením s excelentní přesností měření a oprávněně se stal vlajkovou lodí mezi výrobky Air Chrony. Střelecké chrono Air Chrony MK3 je prvním chronografem z vlastní produkce Air...
CHRONYMK3
AIR CHRONY Naváděcí ližina pro Air Chrony MK3

Kontaktujte nás

Naváděcí ližina pro Air Chrony MK3

Naváděcí ližina pro Air Chrony MK3 Pomůcka k bezpečnému umístění hlavně před měřidlo Air Crony MK3. Naváděcí ližina je konstruována tak, aby ji bylo možné použít samostatně nebo společně s chronografem Air Chrony MK3 na stativu.
LCHRMK3
AIR CHRONY Pouzdro Air Chrony MK3 black

Kontaktujte nás

Pouzdro Air Chrony MK3 black

Pouzdro Air Chrony MK3 black Přepravní pouzdro pro měřidlo Air Chrony MK3, pouzdro bylo speciálně vytvořeno pro přepravu a rychlé použití tohoto zařízení. Přístroj není třeba z pouzdra vybalovat, stačí otevřít vstup a výstup. Černé provedení.
PCHMKB
AIR CHRONY Pouzdro Air Chrony MK3 camo

Kontaktujte nás

Pouzdro Air Chrony MK3 camo

Přepravní pouzdro pro měřidlo Air Chrony MK3, pouzdro bylo speciálně vytvořeno pro přepravu a rychlé použití tohoto zařízení. Přístroj není třeba z pouzdra vybalovat, stačí otevřít vstup a výstup. Camo provedení.
CHMK3C

Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer