CHRONY

Air Chrono MK3 je zařízením pro testování výkonu střely. Model Air Chrony MK3 je momentálně nejspolehlivějším a nejpřesnějším měřidlem. V této sekci najdete i příslušenství, které vám usnadní přenos a samotné měření tímto měřidle.Výrobce Obrázek zboží Cena Název zboží Kód
AIR CHRONY Air Chrony MK3 5990 Kč

Vložit:

Air Chrony MK3

Air Chrony MK3 je nejnovějším a nejmodernějším chronografem z řady spolehlivých zařízení Air Chrony. Střelecký chronograf Air Chrony MK3 je moderním elektronickým zařízením s excelentní přesností měření a oprávněně se stal vlajkovou lodí mezi výrobky Air Chrony. Střelecké chrono Air Chrony MK3 je prvním chronografem z vlastní produkce Air...
CHRONYMK3
AIR CHRONY Naváděcí ližina pro Air Chrony MK3 839 Kč

Vložit:

Naváděcí ližina pro Air Chrony MK3

Naváděcí ližina pro Air Chrony MK3 Pomůcka k bezpečnému umístění hlavně před měřidlo Air Crony MK3. Naváděcí ližina je konstruována tak, aby ji bylo možné použít samostatně nebo společně s chronografem Air Chrony MK3 na stativu.
LCHRMK3
AIR CHRONY Pouzdro Air Chrony MK3 black 929 Kč

Vložit:

Pouzdro Air Chrony MK3 black

Pouzdro Air Chrony MK3 black Přepravní pouzdro pro měřidlo Air Chrony MK3, pouzdro bylo speciálně vytvořeno pro přepravu a rychlé použití tohoto zařízení. Přístroj není třeba z pouzdra vybalovat, stačí otevřít vstup a výstup. Černé provedení.
PCHMKB
AIR CHRONY Pouzdro Air Chrony MK3 camo 929 Kč

Vložit:

Pouzdro Air Chrony MK3 camo

Přepravní pouzdro pro měřidlo Air Chrony MK3, pouzdro bylo speciálně vytvořeno pro přepravu a rychlé použití tohoto zařízení. Přístroj není třeba z pouzdra vybalovat, stačí otevřít vstup a výstup. Camo provedení.
CHMK3C


Copyright © 2022 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer