Obranné prostředky

Tato kategorie je vhodná pro ty, kteří nechtějí ke své obraně používat střelnou zbraň nebo plynovou pistoli. Obranné prostředky, spreje, elektrické paralyzéry, teleskopické obušky.

Pepřové i slzné spreje jsou určeny k sebeobraně a zneškodnění útočníka s dosahem 1-5m. Základní rozdělení je podle způsobu aplikace aktivní látky - většinou Oleoresin capsicum a jsou v provedení  aerosolu (mlhy), tekuté střely (jet), gelu či pěny. Obranné spreje nepůsobí trvalé následky. Pepřové spreje jsou vhodné i na obranu proti psům.

Elektrické paralyzéry patří k nejúčinnějším prostředkům sebeobrany. Paralyzéry Vás ochrání nejen před zloději, ale i před psy či jinou  zvěří. Silným elekrickým výbojem okamžitě zneškodníte útočníka, nezáleží, zda je pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky. Účinek mají i přes silné vrstvy oděvu.

- 0,5 sekundy krátký úder, způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek  - 1až 3 sekundy střední úder, způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit - 4až 5 sekund plný úder, způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut.

V našem E-shopu pouze kvalitní a vyzkoušené paralyzéry firem ESP a americké UZI.

Kovové obranné teleskopické obušky v kaleném či nekaleném provedení v různých délkách či barevném provedení. Speciální protiskluzová úprava rukojeti, jednoduché vysunutí švihem ruky. Vhodné pro policii, bezpečnostní složky, ale i pro osobní obranu. Obranné a policejní Tonfy.
Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer