Plynovky, akustické zbraně

Každou objednávku u zbraní a střeliva kategorie -D- ověřujeme po telefonu, z důvodu dosažení věku 18-ti let. Pokud se k zákazníkovi nedovoláme objednávka bude zrušena. Děkujeme za pochopení. 

Od února 2021 platí novela zbrojního zákona, kdy nově vyrobené zbraně, původně zařazené do ktg. D, jsou nyní zařazené v ktg. C-I. Nově již není možné zbraň zaslat poštou, můžete si ji osobně vyzvednout u nás na prodejně, kde ověříme vaši totožnost a zbraň zaevidujeme do centrálního regisru zbraní (CRZ), pro vás nově vzniká povinnost po zakoupení oznámit nabytí zbraně na místně příslušném útvaru Policie.

Dle zákona o zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. §15 jsou veškeré nabízené zbraně, jejich díly a střelivo (vše kategorie D) prodejné v ČR pouze fyzickým osobám starším 18 let způsobilým k právním úkonům, nebo právnickým osobám. Odesláním objednávky zároveň prohlašujete, že splňujete výše uvedené požadavky.

Plynovky - expanzní - pistole a revolvery jsou zbraně určené k sebeobraně, startovací střelbě či odpalování světlic a pyrotechnických šrapnelů. Účinek těchto zbraní záleží na druhu střeliva a kalibru. Pistole či revolvery jsou vždy replikou ostrých zbraní, tímto působí věrohodněji při případném použití na útočníka. Cena vždy odpovídá kvalitě zpracování a použitých materiálech.

výrobci:
Umarex, Atak Arms, Ekol, Kimar, IWG, Bruni,  a další

Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových či silnějších pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m. Lze Používat i na obranu proti zvířatům.Copyright © 2024 Luboš Došek LDguns. Powered by Zen Cart
LDcomputer